Sluit menu
Spieren voor Spieren

2e elftal op de rand van het kampioenschap

Het 2e elftal, onder de bezielende leiding van trainer Werner Hogenkamp en leider Wesley Holtrop, kan aankomende zondag de titel in de reserve 3e klasse veilig stellen. Een overwinning op middenmoter Wacker is genoeg om het feestgedruis los te laten barsten.

Na een felle strijd met buurman EMMS, lijkt de ploeg van Hogenkamp en Holtrop een definitief gaatje geslagen te hebben. De voorsprong bedraagt inmiddels vier punten. Om de jongens het laatste zetje te geven, roepen wij alle supporters van Dedemsvaart op om zondag af te reizen naar De Wijk. Het duel op sportpark De Wijk (Wiltenweg 1A) begint om 10.30 uur.

Als het 2e zondag definitief het kampioenschap veilig stelt, dan zal er een rondrit door het dorp georganiseerd worden. Daarnaast zal er nog een feestje in de kantine plaatsvinden en wordt er een buffet verzorgd door De Corner.

Ga naar het nieuwsoverzicht