Sluit menu
Spieren voor Spieren

Dilan van Bree keert terug bij Dedemsvaart

Dilan van Bree heeft aangekondigd dat hij volgend seizoen weer bij Dedemsvaart gaat voetballen. Na de komst van Nick Hofman en Patrick Pater is hij de derde speler die weer terugkeert op het oude nest.  De 23- jarige middenvelder/aanvaller komt over van HZVV.
Van Bree heeft een goed jaar gekend bij HZVV. Naast zijn deelname aan de Protos Weering finale, speelde hij veelvuldig als basisspeler. In die wedstrijden heeft hij twee competitiedoelpunten gescoord. Van Bree speelde voor zijn vertrek naar HZVV al vanaf zijn 16e in het eerste elftal van Dedemsvaart.
Naast de terugkeer van Dilan van Bree heeft ook Dennis Gras aangegeven graag bij Dedemsvaart te willen voetballen. Ook voor Gras betekent dit een terugkeer. Het afgelopen seizoen speelde de aanvaller bij DOS’63.

Het bestuur is content dat naast de eerder genoemde spelers ook Van Bree en Gras terugkeren op het oude nest en ziet het seizoen 2017/2018 dan ook met veel vertrouwen tegemoet.
Foto: Hans Heering

Ga naar het nieuwsoverzicht