Sluit menu
Spieren voor Spieren

DVC Dedemsvaart TOTO

De allereerste editie van de DVC Dedemsvaart TOTO. Weet jij het eerste seizoen van DVC Dedemsvaart als beste te voorspellen?

De Toto bestaat uit twee onderdelen waarbij je punten kunt verdienen. De top 3 maakt kans op leuke prijzen aan het eind van het seizoen, beschikbaar gesteld door DVC Dedemsvaart. Deelname is gratis en is voor iedereen die DVC een warm hart toedraagt.

Het eerste onderdeel bestaat uit het voorspellen van de wedstrijden en het tweede onderdeel bevatten enkele vragen met betrekking tot de ranglijst en de prestaties van DVC Dedemsvaart. Punten zijn te verdienen door het goed voorspellen van de wedstrijd (5 punten) en de vragen goed te beantwoorden (10 punten).

Invulformulier is te vinden via: https://bit.ly/forms_dvc_toto

Wanneer er vragen zijn schiet ons gerust even aan.

Ramon en Jordi Hulleman

Ga naar het nieuwsoverzicht