Sluit menu
Spieren voor Spieren

Geen Grote Club Actie!

Het gezonde verstand en de redelijkheid hebben ons als gezamenlijke verenigingen doen besluiten dit jaar niet deel te nemen aan de Grote Club Actie. Hoewel deze financiële bijdrage voor ons als clubs belangrijk is, hebben we nu besloten dat dit van ondergeschikt belang is en we een groter belang hechten aan de gezondheid van onze leden.

Wij vonden het niet gepast om het aantal contactmomenten bewust te vergroten om financieel gewin te behalen. Betekent dit dat we dit soort acties in het geheel niet nodig hebben? Nee zeker niet. Dit soort acties zijn nodig om alle kosten gedekt te krijgen en de contributie laag te houden.

Dus als Covid-19 volgend jaar een minder prominente of geen rol meer speelt, zullen wij vast en zeker weer gaan deelnemen aan deze mooie actie. Maar voor nu slaan we een jaartje over.

Namens S.C.D.’83, SV Dedemsvaart en JVC Dedemsvaart.

Ga naar het nieuwsoverzicht