Sluit menu
Spieren voor Spieren

SV Dedemsvaart Kerstmenu

Gewoonlijk organiseert SV Dedemsvaart in deze tijd voor haar leden een gezamenlijk Kerstdiner en een vrijwilligersavond, maar corona staat dergelijke activiteiten voorlopig niet toe. 

De voetbalvereniging en Rooth catering hebben de handen ineen geslagen om de leden toch iets te kunnen bieden.   

Via Rooth Partyservice kunnen dit jaar kerstmenu’s besteld worden. Op www.rooth.nl is een bestellijst te vinden. Als een SVD lid een kerstmenu voor 6 personen bestelt, dan krijgt hij of zij er van de vereniging twee flessen wijn of 6 flesjes bier bij. Voorwaarde is wel dat de besteller zijn of haar SVD lidnummer op de bestellijst vermeldt. 

“Op deze manier willen wij de leden toch wat tegemoet komen in deze tijd. Wij hopen snel weer eens een live activiteit te kunnen organiseren voor onze leden en vrijwilligers”, aldus verenigingssecretaris Angelique Lubbers.  

 

Ga naar het nieuwsoverzicht