Sluit menu
Spieren voor Spieren

Uitnodiging voor een ledenbijeenkomst

Op maandag 16 september 2019 
In het clubhuis op het sportpark “de Boekweit” 
Aanvang 20.00 uur. 
Geachte leden,
S.V. Dedemsvaart bestaat 90 jaar en wil daar op een gepaste manier aandacht aan schenken. Op 16 september zal dat een feestelijke bijeenkomst, een voetbalvisite zijn, waarbij onder andere van enkele werkers voor de club afscheid wordt genomen.  Afscheid nemen, nee, afscheid vieren tijdens de receptie voor de leden van S.V. Dedemsvaart.
We beginnen om 20.00 uur en maken er verder een gezellige avond van.
Jullie zijn allen van harte welkom op de receptie van de 90 jarige. Op naar de 100!
Wij begroeten jullie op 16 september?
Het bestuur van S.V. Dedemsvaart.
Rutger Postma,
secretaris.

Ga naar het nieuwsoverzicht