Sluit menu
Spieren voor Spieren

Update medische faciliteiten

Vanaf 1 augustus is onze medische staf uitgebreid met behulp van de Rollepaal Fysiotherapie en Hilde Pappot. Dit betekent dat vanaf nu alle spelers, zowel van de jeugd als van de recreatieve senioren elftallen bij Hilde Pappot en Lisanne Ballast terecht kunnen voor medisch advies, tapes en verhelpen van kleine blessures. Dit kan op maandagavond en woensdagavond van 19:00 tot 20:00 en op dinsdagavond van 17:15 tot 18:15.

We voeren GEEN opendeurbeleid, dit houdt in dat er via het mailadres dvcverzorging@gmail.com een afspraak gemaakt moet worden. Je kunt dus niet op de avond zelf even binnenwandelen zonder afspraak. Vermeld in de mail je klacht, naam en team.

Je krijgt reactie op de mail met wanneer je verwacht wordt, mail je vóór 15;00 kan je dezelfde avond nog terecht. Mail je na 15:00 dan wordt dit de volgende dag of de week erop op maandag.

Voor alle spelende leden is dit gratis toegankelijk.  Maak er dus gebruik van en voorkom of verhelp blessures.

Ga naar het nieuwsoverzicht